Tvorba softvéru - Stegacomp1

Go to content

Main menu:

Tvorba softvéru

Ak nemôžete nájsť na trhu softvér, ktorý by vyhovoval Vašim špecifickým požiadavkám, respektíve je príliš finančne náročný, využite túto možnosť. Vytvoríme pre Vás, Vami požadovaný softvér pre operačné systémy Windows 98 -Windows8.  
Softvér vytvorený na zákazku vychádza zo špecifických potrieb a požiadaviek konkrétnej firmy pri zachovaní myšlienky, že softvér sa má prispôsobiť potrebám firmy.
Kladieme veľký dôraz na dôkladnú analýzu Vašich potrieb a podľa nich naprojektujeme a implementujeme vhodné riešenie.

Programovacie jazyky v ktorých tvoríme :  C, SQL, podpora klient-server.
Využíváme výhody technológie klient-server a databáze SQL, ktorý ponúka väčší výkon a bezpečnosť systému, spracovanie veľkého množstva údajov a súbežnú prácu väčšieho počtu užívateľov.
Pri architektúre klient/server klientsky počítač posiela na server iba požiadavky a ten klientovi vracia výsledky. Medzi klientom a serverom putujú len tie dáta, ktoré klient práve potrebuje, čím je zaťaženie siete oproti systémom s bežnými súborovými databázami výrazne (rádovo) nižšie. Systémy klient/server budú teda pri práci v sieťach výrazne rýchlejšie oproti iným systémom - to sa prejaví hlavne v pomalších sieťach s priamym pripojením.


Pre našich klientov poskytujeme taktiež počítačové poradenstvo. Podľa dohody je možné poskytnúť poradenstvo v akejkoľvek informačnej oblasti.

Ak chcete zaškolenie personálu na novo nasadený software maximálne urýchliť, využite k získaniu potrebných znalostí a vedomostí našu ponuku odborných školení pre začiatočníkov i pokročilých užívateľov.


Konkrétnu cenu nami vytvoreného programu určujeme po vzájomnej dohode s klientom.


 
Back to content | Back to main menu